معرفی اولیه کنسول نینتندو سوییچ Nintendo Switch

 

بالاخره پس از ماه ها انتظار کنسول جدید شرکت نینتدو با نام Nintendo Switch  معرفی شد.

تا پیش از این گمان می رفت که کنسول جدید Nintendo NX نام داشته باشد اما روز گذشته نینتندو با انتشار ویدیویی این  کنسول را معرفی کرد.

کنسول جدید نینتندو با هدف ترکیب رویکرد گیمینگ همراه و گیمینگ در خانه ایجاد شده است.

نینتندو سوییچ حلات مختلفی از گیمینگ را ارائه می دهد بازی چند نفره ، بازی با تلوزیون و بازی تک نفره.  نکته جالب تقسیم شدن دسته های این کسنول به دو دسته کوچک برای اجرای بازی های دو نفره هستند. شرکت نینتندو همواره بر  در تعامل گیمر ها و جلوگیری از انزوای آن ها تاکید داشته است.

هنوز مشخصات فنی دقیق Nintendo Switch اعلام نشده است. اما طبق گزارشات در طراحی آن از معماری  پردازنده تگرا  Nvidia’s Tegra که در گوشی های موبایل استفاده می شود بهره گرفته شده است. البته با توجه به اجرای بازی RPG   اسکایریم بر روی این کنسول ما شاهد یک پردازنده قدرتمند خواهیم بود.

به نظر شما نینتندو می تواند دوباره بر دنیای گیمینگ مسلط شود ؟ آیا افرا حاضر خواهند بود به جای استفاده از گوشی موبایل چنین دستگاهی را خریداری کنند؟

 

switch-options-1024x888

امیررضا اسدی

امیررضا اسدی

مدیرعامل at گسترش دنیای هوشمند اروند
امیررضا اسدی کارشناس ارشد مدیریت فناوری اطلاعات هستم. علاقه مندی های بنده گوناگون و متناقض هست. خوشحال می شوم که با شما در اینستاگرام آشنا بشم.
امیررضا اسدی

@amirrezaasadi

English Tweets @amirreza_genius #واقعیت_افزوده #INTJ
کتاب سیمای شجاعان چاپ ۱۳۴۲ ام رو امانت دادم به یکی از دوستام. کلا دیگه اون دوستم رو ندیدم. البته مشکلاتی که براش پی… https://t.co/OhmpAjeXz7 - ۲ ماه ago
امیررضا اسدی
امیررضا اسدی

Latest posts by امیررضا اسدی (see all)

امیررضا اسدی
Instagram
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *