تاریخچه بتمن قسمت سوم

 

سالهای تاریک شوالیه تاریکی پیش از دهه ۲۰۰۰ در مجموعه بازی های روی نداده بودند. در سال ۲۰۰۱ شرکت Ubisoft Montreal بازی Batman: Vengeance را روانه بازار کرد که در برنامه های تلویزیونی نیز در همان زمان حضور داشت.
همان طور که مشخص است بیشتر بازیی های بتمن تا الان هم در تلویزیون و هم فیلم های سینمایی حضور داشته است. بازی بتمن نیز در ژانرهای مختلف، با ناشران و توسعه دهندگان مختلفی ساخته شده است.
خوشبختانه پس از بازی Batman: Dark Tomorrow، بازی های ویدیویی بتمن بهتر از قبل شده و پیشرفت چشمگیری داشته است. این پیشرفت با فیلم پایانی بتمن آغاز شد. این بازی توسط کمپانی EA منتشر شد. این عنوان به دشمنان بتمن امکان استفاده از ابزار و همچنین محیط آن با تجربه ای بهتر را می دهد. هنگامی که پذیرش آن چیزی مرکب بود، بسیار بهتر از بازی های قبلی بود. و در میان مجموعه سری های بازی های بتمن اول شد.
بعدها، در سال ۲۰۰۸ بازی جدیدی از لگو به نام Batman: The Video Game عرضه شد. چهارمین بازی از سری بازی های لگو پیشرفت بسیاری داشت. پلتفرم معمایی ساده تری است که ویژگی های گوناگونی از شخصیت های بتمن را دارد و قابلیت های زیادی را هم دارد. بازی موفقیت های اقتصادی و بحرانی زیادی دارد.

batman-arkham-asylum
این یکی از بازی های ساخت لگو است که سری بازی های لگو را وارد کار کرد. در سال ۲۰۱۲ بازی LEGO Batman 2: DC Superheroes از کاراکترهای جدیدی رونمایی کرد. در سال ۲۰۱۴ LEGO Batman 3: Beyond Gotham عرضه شد. شامل کاراکترهای DC و دنیای متفاوتی را عرضه کرد.
پس از این بتمن به یکی از بازی های مشهور و پرفروش لگو مبدل گردید که کاراکترهای زیادی هم دارد. تا زمانی که این بازی ها حالت کارتونی دارند و شخصیت بتمن طبیعت کارتونی دارد، سری دیگر بازی ها در سال ۲۰۰۹ وارد بازار بازی ها شد.
بازی بعدی بتمن برای پلی استیشن۳، ایکس باکس ۳۶۰ و کامپیوترهای شخصی در سال ۲۰۰۹ عرضه شد. این بازی گسترشی ۲ سال ونیمه داشت. و روش مبارزه خاصی داشت.

امیررضا اسدی

امیررضا اسدی

مدیرعامل at گسترش دنیای هوشمند اروند
امیررضا اسدی کارشناس ارشد مدیریت فناوری اطلاعات هستم. علاقه مندی های بنده گوناگون و متناقض هست. خوشحال می شوم که با شما در اینستاگرام آشنا بشم.
امیررضا اسدی

@amirrezaasadi

English Tweets @amirreza_genius #واقعیت_افزوده #INTJ
کتاب سیمای شجاعان چاپ ۱۳۴۲ ام رو امانت دادم به یکی از دوستام. کلا دیگه اون دوستم رو ندیدم. البته مشکلاتی که براش پی… https://t.co/OhmpAjeXz7 - ۲ هفته ago
امیررضا اسدی
امیررضا اسدی

Latest posts by امیررضا اسدی (see all)

امیررضا اسدی
Instagram
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *