تاریخچه بازی بتمن قسمت دوم

پس، فیلم جدیدی که دوستانه تر است عرضه شد. این فیلم بتمن نام گرفت و در بازار فروش آمریکای شمالی و اروپا در سال ۱۹۹۰ مورد استقبال قرار گرفت. در این بازی ویژگی های جدیدی برای شخصیت بتمن ایجاد شده که توانایی های بیشتری را برای بازی این شخصیت ایجاد کرده است. طی کردن مراحل بازی کمی سخت است و با این حال در مراحل در میان بازی های سگا محبوبیت دارد.
کمپانی Sunsoft بازی بتمن را ادامه داد و سری های دیگری مانند Batman:Return of the Joker را ارائه کرد. این کمپانی محصولات خوبی را ارائه کرده است و موفقیت بالایی داشته است.
بازی های به ساخت بازی ها با سبک بتمن در دهه ۹۰ ادامه داد. برخی از سری بازی های بتمن، خارج از دور شده، از گرافیک دیجیتالی استفاده کرده است. و با این حال با استقبال خوبی مواجه شد.

snes_batman_forever_2
بازی های زیادی برای سری Batman: The Animated در اواخر دهه ۹۰ ایجاد شد. اولین نمونه که نامی را با برنامه تلویزیونی به اشتراک گذاشته شده توسط کنامی در سال ۱۹۹۳ ساخته شده است. هنگامی که وظایف ثابت در محدودیت های سیستم، رابین را به عنوان کاراکتر بازی معرفی می کند. کنامی برای عرضه و ساخت بازی های مشابه برنامه ریزی کرده است.
در سال ۲۰۰۰ سری Batman Beyond: Return of the Joker از این مجموعه بازی ها عرضه شد، که زاویه دید سه بعدی داشت و یک بازی با همین نام ساخته شد. این بازی به بازیکنان امکان بازی چند نفره را نیز می دهد. یکی از این ویژگی ها ماشین جالب آن است که قابلیت های زیادی را داراست.
در این مدت بازی بتمن در ژانرهای گوناگون ساخته شد. اولین مثال در رابطه با این موضوع در سال ۱۹۹۶، ماجراجویی های بتمن و فعالیت مرکزی رابین (Adventures of Batman and Robin Activity Center) است. بازی Batman: Gotham City Racer انیمیشنی همانند سری های پیشین دارد. به همین ترتیب در سال ۲۰۰۳، بتمن دو بازی آموزشی را که سعی در کپی مدل شوهای انیمیشنی را دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.